Möt teamet bakom WDP

En kultur bestående av kreatörer och tänkare. Vår framgång beror inte bara på kvaliteten i vårt arbete. Det handlar om attityd, kunskap och hur vi behandlar våra kunder och oss själva.

Caroline Fossto

caroline@wedopromotion.se070 422 82 54
Client Relations Manager

Emma-Mathilda Steen

em@wedopromotion.se073 399 33 82
Marketing Manager

Samuel Jonasson

samuel@wedopromotion.se073 917 00 88
Campaign Producer

Helen Lindqvist

helen@wedopromotion.se070 834 55 03
Client relation

Gioacchino Feliziani

gf@wedopromotion.se070 597 46 60
Art Director

Jeanette Eldin

jeanette@wedopromotion.se079-100-61-81
Client relation

Eva Törnwall

eva@wedopromotion.se076 209 62 06
Client relation Coordinator

Magnus Nilsson

magnus@wedopromotion.se070 655 99 59
client relation

Sales

Amanda Hansson

amanda.hansson@profilservice.se010-155 60 38
Head of Account Management

Marcus Wennaeus

marcus.wennaeus@profilservice.se010-155 60 46
Account Manager

Alice Fahlén

alice.fahlen@profilservice.se010-155 60 42
Account Manager

Martina Braglin

martina.braglin@profilservice.se010-155 60 63
Account Manager

Albin Tedenstrand

albin.tedenstrand@profilservice.se010- 155 60 62
Account Manager

Aleksandar Spasojevic

aleksandar.spasojevic@profilservice.se010-155 60 61
Account Manager

Emma Englund

emma.englund@profilservice.se010-155 60 44
Account Manager (Föräldraledig)

Business Development

Stanley Larsson

stanley.larsson@profilservice.se010-155 60 15
Business Developer

Lars Åstrand

lars.astrand@profilservice.se010-155 60 11
Business Developer

Shayan Mollaei

shayan.mollaei@profilservice.se010-155 60 54
Head of Business Development

Purchasing & Logistics

Jennie Bäckman

jennie.backman@nordicsouvenir.com010-155 60 09
Purchasing & Logistics Assistant

Torbjörn Wester

torbjorn.wester@nordicsouvenir.com010-155 60 05
Head of Purchasing & Logistics

Back Office

Warehouse & Print

Christian Siverskog

Christian Siverskog010-155 60 50
Warehouse & Production

Anna Jernstedt

Anna Jernstedt010-155 60 50
Warehouse & Production

Nikolas Sandiha

Nikolas Sandiha010-155 60 50
Warehouse & Production

Tomas Johansson

Tomas Johansson010-155 60 66
Head of Warehouse & Production

Destinations & Sports

Louise Lundh

louise.lundh@profilservice.se010-155 60 49
Team Leader - Account Manager

Robin Bornehav

robin.bornehav@profilservice.se010-155 60 65
Head of Destinations & Sport

Supply Center

Marketing & Procurement

Management & Finance