Möt teamet bakom WDP

En kultur bestående av kreatörer och tänkare. Vår framgång beror inte bara på kvaliteten i vårt arbete. Det handlar om attityd, kunskap och hur vi behandlar våra kunder och oss själva.

Sofie Källström

Sofie@wedopromotion.se073 383 35 66
CEO / Chief Executive Officer

Caroline Fossto

caroline@wedopromotion.se070 422 82 54
Client Relations Manager

Emma-Mathilda Steen

em@wedopromotion.se073 399 33 82
Media Operating Manager

Samuel Jonasson

samuel@wedopromotion.se073 917 00 88
Campaign Producer

Helen Lindqvist

helen@wedopromotion.se070 834 55 03
Client relation

Teodor Spjut

teo@wedopromotion.se076 196 99 22
Influencer partnership

Gioacchino Feliziani

gf@wedopromotion.se070 597 46 60
Art Director

Jeanette Eldin

jeanette@wedopromotion.se079-100-61-81
Client relation

Eva Törnwall

eva@wedopromotion.se076 209 62 06
Client relation Coordinator

Pia Bremling Sturk

pia.bremling.sturk@wedopromotion.se070 698 46 06
Procurement Coordinator

Magnus Nilsson

magnus@wedopromotion.se070 655 99 59
client relation